Ana içeriğe atla
Etkinlik

Nilgün Çolak Londra'daki Ekonomi Toplantısına Ev Sahipliği Yaptı

Türkiye ve İngiltere'de doğru yatırım kanalları, girişimciler için ülkeler bazında vergi uygulamaları ve ekonomi gündemi Londra'da masaya yatırıldı.


Leyra UK Kurucusu Nilgün Çolak organizasyonuyla hayata geçirilen toplantıda; William Hancock, televizyoncu, gazeteci ve yazar Aslı Şafak, Tülin Hamit ve Damla Toker gibi konuşmacılar iki ülkenin ekonomi ve finans konularını katılımcılarla ile paylaştı.

Etkinlik

Londra’nın Kültür Sanat Hayatına Nilgün Çolak İmzası

Son yıllarda Türkiye’de çıkardığı kişisel gelişim kitapları ve Londra’daki iş hayatıyla gündemde olan Başarılı iş insanı, yazar/yapımcı ve yayıncı Nilgün Çolak, Londra’da çok ses getirecek bir etkinliğe imza attı.

2015’ten bu yana iş hayatını Londra da kurduğu Leyra UK  LTD üzerinden sürdüren Nilgün Çolak,  Türkiye’de  ‘Tanrılar Okulu ve Dreamer’ ve ‘Sen’ adlı kitaplarıyla tanınan  Yazar/ Filozof  ve European School of Economics’in Kurucu  Başkanı Elio D’Anna ile olan şahsi dostluğunu  kültür ve sanat alanına  taşıyor.

Etkinlik

By Nilgün Çolak Vertus İşbirliği (Türkiye’de İlk Mağazasını Grand Tarabya Oteli’nde Açtı)

Gizemi ve asaletiyle farklı dünyalara kapı aralayan kokular; Nilgün Çolak’ın Vertus Paris işbirliği ile hazırladığı mum ve ortam kokuları koleksiyonunda hayat buldu. Uzun yıllardır İngiltere ve Türkiye’de farklı alanlardaki yatırım projelerine ev içi dekorasyon ürünlerini de eklemek üzere kolları sıvayan Çolak, bu alandaki ilk girişimini The Grand Tarabya Oteli’nde açtığı mağazayla gerçekleştirdi.

Abone ol Etkinlik

© 2021 Nilgün Çolak - Tüm Hakları Saklıdır.