Ana içeriğe atla
By Nilgün Çolak Vertus İşbirliği (Türkiye’de İlk Mağazasını Grand Tarabya Oteli’nde Açtı)

By Nilgün Çolak Vertus İşbirliği (Türkiye’de İlk Mağazasını Grand Tarabya Oteli’nde Açtı)

Gizemi ve asaletiyle farklı dünyalara kapı aralayan kokular; Nilgün Çolak’ın Vertus Paris işbirliği ile hazırladığı mum ve ortam kokuları koleksiyonunda hayat buldu. Uzun yıllardır İngiltere ve Türkiye’de farklı alanlardaki yatırım projelerine ev içi dekorasyon ürünlerini de eklemek üzere kolları sıvayan Çolak, bu alandaki ilk girişimini The Grand Tarabya Oteli’nde açtığı mağazayla gerçekleştirdi.

Dünyaca ünlü minyatür sanatçısı Murat Uçar’ın oda kokuları üzerine yaptığı minyatür performansı davetlilerin yoğun ilgisini gördü. Ünlü isimler en çok mum alışverişi yaparken, yeni yıl hediye siparişlerini vermeyi de ihmal etmediler.

Mağazanın açılış davetine aralarında; Sitare Kalyoncuoğlu, Hülya Kalyoncu, Zeynep Toker, Elif İnci Aras, Zeynep Yılmaz, İzzet Bayraktar, Melda Aksu, Selda Topal, Ebru Erbaş, Neşe Sapmaz, Jale İbrahimzade, Sevil Aslan, Seda Gür, Oya Anlar Onat, Nihan Mutlu, Ayla Turna, Sinem Üçkaya Us, Nihan Akın, Gül Ergi, Arzu Kunt, Ayla Türkmen ve Hülya Şendir, Tuğba ve Ali Akat, Mine ve Çetin Akat gibi çok sayıda isim katıldı.

 

 

 

© 2021 Nilgün Çolak - Tüm Hakları Saklıdır.