Ana içeriğe atla

İsim      : Cansu Belen Z.
Tarih    : 14.05.2021
Mesaj   : Kaleminize yüreğiniz sağlık.cesaretiniz zaten beni aşağıda yazacağım cümlelere cesaretlendirdi.behlül bihter yaprak dökümü bu diziler toplumu mahvetti ve sizin de yazınızda belirttiğiniz gibi gençler bu kişileri model alıyor.yani bu dizi karakterleri topluma kabul ettirilmeye çalışılıyor gibi .Bu tür durumları dile getirdiğiniz için ve bu şekilde toplumuilgilendiren konuları gündeme getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Yeni yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum.


İsim      : Ali Ü.
Tarih    : 06.03.2020
Mesaj   : Sürekli bir insan bu kadar pozitif olabilir mi? Evet Nilgün Hanım tam böyle biri, sürekli neşeli, hayata olan sevgisi her sabah daha da çoğalıyor. Pek böyle pozitif insan görmeyince, yakaladığı an hayran hayran izliyor. Eminiz ki bu mutluluk, kolay kazanılmadı ama neyse çok mutlu olun, bize de bulaşıyor mutluluğunuz.


İsim      : Zehra Akarsugil
Tarih    : 30.09.2019
Mesaj   : Çok âşık olmuştum, sonrası bildiğimiz gibi. Çok sevmekle başlayan her şey mutlaka yarım kalır. Pek bilmediğim yarım kalma veya düştüğünde yerden kalmayı seninle öğrendim. Kılçıksız 46 kitabında tamam mı, devam mı? Dediğin sayfa beni olduğum yerden kaldırdı. Seninle gibi güçlü olana kadar pes etmeyeceğim.


İsim      : Ersan Bayraktaroğlu
Tarih    : 11.01.2019
Mesaj   : Böbrek vakfı için düzenlediğiniz etkinlikler, şehrinize hediye ettiğiniz ana okulu, öğrencilere sağladığınız burslar gibi sayısız sosyal yardım projelerinin en önünde her zaman hazır olan ve bunu sessiz kalarak yaptığınız için, kendimizin derneğini söylemek doğru olmaz, sizlere ekip olarak sağladığınız imkân ve desteğiniz için teşekkür etmek istedik.


İsim      : Didem Metin
Tarih    : 20.04.2018
Mesaj   : Tesadüfen d&r’da gördüm kitabınızı, güzel bir kadının ne derdi olabilir diye açtım okumaya başladım. Sonunda bi baktım, 45 dakika geçmiş. Ne hayatlar varmış, her görünen güzelliğin ardında ki savaşı bir anda görmek ve o savaşın nelere mal olduğunu okumak epey bana dokundu. Her olan şeye rağmen sizi canı gönülden kutlamak isterim, bu yaşanılanlara rağmen ayağa kalkmak fevkalade zor. Daimi mutluluklar dilerim


İsim      : Aynur Karaca
Tarih    : 17.12.2015
Mesaj   : Merhaba Hayata çelme takan kadın, uzun süredir sizin takipçinizim. Bir kere sizin hararetli bir sohbetinize denk geldim birisiyle. Öyle güzel anlatıyordunuz ki, bir kere daha sevdim sizi. Karşınızdakinin yapabileceklerini öyle güzel güzel anlattınız ki, sanki kitabınızı okuyor gibi hissetim. Keşke uzun uzun bende sizinle sohbet edebilsem, ne güzel dinlerdim sizi


İsim      : Sait Kara
Tarih    : 28.02.2013
Mesaj   : Beni hatırlamazsınız Nilgün Hanım, ben Arnavutköy’de yaptırdığınız anaokulunun ilk öğrencilerinden Merve’nin babasıyım. Size bizzat teşekkür etme şansımız olmadı, buradan size mahallemiz adına sağ olun, var olun


İsim      : Nermin A.
Tarih    : 05.09.2011
Mesaj   : Bazen olmuyor, bazen atlatılamayacak derece ağır geliyor her şey. Kitaplarınız içinde benim de ufak bir hikâyemin olmasını çok isterim. Sevgilerimle


İsim      : Ece K.
Tarih    : 22.05.2011
Mesaj   : Nilgün Hanım, iki kitabınızı da okudum, bunca yaşadığınız şeylere rağmen direnişiniz beni çok etkiledi. Bende öyle bir dönemde okumuştum ki, bana bu zorlu yolda hiç farkında olmadan, yazdıklarınızla destek oldunuz. İyi ki varsınız…


İsim      : Emel K.
Tarih    : 16.02.2010
Mesaj   : Kaleminize yüreğiniz sağlık.cesaretiniz zaten beni aşağıda yazacağım cümlelere cesaretlendirdi.behlül bihter yaprak dökümü bu diziler toplumu mahvetti ve sizin de yazınızda belirttiğiniz gibi gençler bu kişileri model alıyor.yani bu dizi karakterleri topluma kabul ettirilmeye çalışılıyor gibi .Bu tür durumları dile getirdiğiniz için ve bu şekilde toplumuilgilendiren konuları gündeme getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Yeni yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum.


İsim      : Necmi Çalıkuşu
Tarih    : 12.02.2010

Mesaj   : Hiç sevemedim bu behlül ve bihter’i. Namkörlük ve ihaneti temsil ediyorlar adeta.Seyrederken kanım donuyor sanki.Böyle bir iğrençlik nasıl olabilir birtürlü anlayamıyorum. Ancak gerçek hayatta böyle o kadar çok örnek var ki saymakla bitmez. Ama benim içim kaldırmıyor böyle namkörleri ve ihanetleri.Çok haklısınız yazmakta.Allah hiçkimseyi Adnan’ın düştüğü duruma düşürmesin.Ancak son bölümlerde bihter’in yaptığı iğrençlikler sınırı aştı.Bayanların tepkisini alıyor artık.


İsim      : Pelin Kırtaç
Tarih    : 09.02.2010

Mesaj   : Ortaokul sınıf arkadaşımın başarıları beni çok mutlu etti.sevgiler


İsim      : Serdar Gülaçtı
Tarih    : 29.01.2010

Mesaj   : Trafikte size kaba davranan o adam evde eşinede öyle davranıyordur.hatta dövüyordur. Erkek olsun kadın olsun mutlaka kötü araba kullanan vardır. Ben çok iyi bayan sürücüler tanıyorum. size yapılan haksızlık.Maalesef dönüp dolaşıyoruz ve eğitimsizliğe geliyoruz.Eşlerini aldatanlarda,dövenlerde, trafikte bağıranlarda bu eğitimsiz magandalar değilmi.Siz son derece değerli bir hanımefendiye benziyorsunuz.yine yazınızda eğitici öğretici ve alçak gönüllü davranışınızla değerinize değer katmışsınız. İyiki sizler gibiler hala var.


İsim      : Nalan Kocabıyık
Tarih    : 21.01.2010

Mesaj   : Doğru söze ne denir.okurken düşündüren bir yazı olmuş.sizin kızlar şanslı o zaman.keşke bütün anneler sizin gibi duaylı olsa.


İsim      : Ceylan A.
Tarih    : 20.01.2010

Mesaj   : Yazılarını takip ediyorum.anneler babalar garantör olamaz yazın çok güzel.Benimde kızım ve oğlum var.gerçekten olanları görünce açıkcası korkuyorum. bu gençler senin gibi kalemlerin deneyimleriyle doğru yolu bulacaktır.Tecrübelerini paylaşman çok iyi.seni takdir ediyorum.hoşçakal.


İsim      : Necmi Çalıkuşu
Tarih    : 20.01.2010

Mesaj   : Evlatlar ana babanın garantörü olmaz başlıklı yazınızı okudum.Çok doğru şeyler yazmışsınız. Sizin gibi tecrübeli kalemler bunları yazacak ki kızlarımız ve oğullarımız bu hatalara düşmeyecek. elinize beyninize sağlık.Umarım mesajlarınız ilgili yerlere gidiyordur.Gençler bu siteleri pek okuyormu emin değilim bence siz iyibir gazetede yazın bütün bunları.kaleminiz kuvvetli sizin.Yada televizyon programı yapın.ders gibi anlattıklarınız.


İsim      : Ceylan A.
Tarih    : 04.01.2010

Mesaj   : Sevgili nilgün. Yeni yılını kutlar sağlıklı başarılı küskünlüklerin olmadığı barış dolu yıllar dilerim.


İsim      : Arzu B.
Tarih    : 22.12.2009

Mesaj   : ikizlerine selam söyle nilgün’cüğüm. allah seni kötülüklerden korusun .hala çok güzel gülüyorsun.kurtuluştan arzu..


İsim      : Seda Kaya
Tarih    : 21.12.2009

Mesaj   : Nilgün abla ben sizi nedense annem kadar çok seviyorum. Annem kitabını okudu senin.bende biraz okudum.beğendim.


İsim      : Ege Koç
Tarih    : 21.12.2009

Mesaj   : çok güzelsiniz. sitenizde güzel ama sizin kadar güzel değil. yaşım küçük ama benim…


İsim      : Garen L.
Tarih    : 18.12.2009

Mesaj   : Slm. Ben Amerika’dan Garen.Sitelerdeki Yazılarınızı takip ediyorum. Sitenizi inceledim ve gerçekten çok güzel.


İsim      : Deniz Ercan
Tarih    : 18.12.2009

Mesaj   : Merhabalar. Sitenizdeki fotoğraflarınızı çok beğendim.


İsim      : Ersin E.
Tarih    : 18.12.2009

Mesaj   : Nilgun hanım merhabalar. Öncelikle sizin yazılarınızı çok büyük bir beğeniyle okumaktayım. Başarılarınızın devamını diliyorum.


İsim      : sensiz-kaldim
Tarih    : 20.11.2009

Mesaj   : merhabalar.. siteniz güzeL olmuş.. emeğinize sağLık.. bizede gelin her sabah kahve içmeye (:


İsim      : ottomanh
Tarih    : 16.09.2009

Mesaj   : Gerçekten mükemmel bir kişiliğe sahip nadir insanlardansınız. Bu yeni siteniz ile size dair en güncel haberleri alacağımız için çok mutluyuz.


İsim      : Erkan Bayazıtlı
Tarih    : 15.09.2009

Mesaj   : Nilgün Hanım merhaba, Sevişmeyen Kadın Ölsün !!! yazınızı çok büyük bir keyifle okudum. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Tek kelime ile MUHTEŞEM bir yazı. Dilerim, gençlerimiz hatta her birey ders alır. Saygılarımla.
Erkan Bayazıtlı

© 2021 Nilgün Çolak - Tüm Hakları Saklıdır.